KURMJIEM

KURMJIEM
Praksē esam pārliecinājušies, ka visefektīvākā metode cīņā ar nevēlamo viesi ir slazdu izmantošana. Netērējjiet laiku un naudu aizbaidot kurmi. Ja teritorija nebūs fiziski norobežota ar speciālu pretkurmju sietu, tas būs tikai laika jautājums,lai no blakus esošajām teritorijām parādītos jauns kurmis.Bet pirms ķeršanas vispirms būtu ieteicams pārbaudīt vai esošie rakumi zem sevis slēpj aktīvas alas. To izdarīt var vienkārši spēcīgāk piemīdot rakumus, lai zeme nosprostotu alu. Nākošajā dienā parasti būs redzams vai ala tiek izmantota, vai tā ir palikusi no kurmja migrācijas. Kurmju tēvi ļoti bieži migrē un vienā vietā neuzturās ilgāk par nedēļu vai divām.Lai paātrinātu ķeršanas procesu ieteicams ievietot vairāk slazdus, arī visdārgākais slazds nebūs vislabākais, ja viņs būs tikai viens.Mēs esam SWISSINNO produkcijas oficiālie distributori latvijā.
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

Super CAT kurmju slazds

Šīs kurmju lamatas ir viegli uzstādāmas bez spēka piepūles.  Slazds nostrādā uz zemes izstumšanas mēģinājumu. Latvijas tirgū kopš 2017 gada sākuma. ..

22,99€ Bez nodokļa: 19,00€

Metrodārzs kurmju slazdi ar auklu

Šāds slazds tika izmantots jau pagājušā gadsimta sākumā, tautā saukti par ulmaņa laika slazdiem, vai piemēram vācieši tos sauc par bavārijas lamatām, kas galvenokārt domātas lauku peļu ķeršanai. Metrodārzs.lv slazdi ir apstrādāti pret rūsēšanu un kalpos ne vienu vien sezonu. Slazdu ielikšanas pr..

6,05€ Bez nodokļa: 5,00€

Kurmju slazds Tunelis - Noķer dzīvu

Lamatas paredzētas, lai noķertu kurmi dzīvu. Slazds jāpārbauda reizi 4 stundās.Ar šo slazdu iespējams noķert arī ūdensžurkas. Trubas diametrs 5.5 cm..

6,99€ Bez nodokļa: 5,78€

Pretkurmju siets TENAX Aviary

Pretkurmju siets TENAX Aviary 2x200mSieta ieklāšana paredzēta 360m2 veidojot 20cm pārklājumu ruļļa malās.Sietu ieklāj 15-20 cm zem zālāja gar malām uzlokot uz augšu un veidojot vannai līdzīgu principu...

194,18€ Bez nodokļa: 160,48€

Swissinno ūdensžurku un kurmju lamatas

Ļoti viegli uzstādāms slazds, izgatavots no plastmasas. Ar šo slazdu iespējams noķert  kurmjus. Darbojas tuneļa abos virzienos. Vizuāli signalizē par veiksmīgi noķertu grauzēju...

19,98€ Bez nodokļa: 16,51€

Piederumu komplekts swissinno slazdu uzstādīšanai

Piederumu komplekts , kas paredzēts. lai atvieglotu swissinno ūdenžurku un kurmju slazda ievietošanu. * 25 cm gara zonde alas atrašanai* pastiprināts tērauda griešanas instruments zemes vertikālai izņemšanai..

9,50€ Bez nodokļa: 7,85€