INSEKTIEM

INSEKTIEM


Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

Lamatas drēbju kodēm

Dabīgās kontroles līmes slazds tiek izmantots, lai noteiktu agrīnu drēbju kožu (Tineola bisselliella) invāziju .Kožu spārnu platums 12-16 mm. Priekšējie spārni ir spīdīgi, zeltaini dzeltenā krāsā. Aizmugurējie spārni ir pelēkdzelteni un nedaudz vieglāki. Drēbju kodes ir visā pasaulē izplatīts tekst..

8,59€ Bez nodokļa: 7,10€

Lamatas pārtikas kodēm

Dabīgās kontroles līmes slazds tiek izmantots, lai noteiktu agrīnu pārtikas kožu parādīšanos. Pārtikas kodes mīļākie ēdieni ir cepumi, milti, musli, rieksti, rīsi, dzīvnieku ēdiens un žāvēti augļi. Slazds darbojas pēc principa, ka dabīgā seksuālā viela (feromons) piesaista vīriešu dzimuma kodes ,ku..

7,59€ Bez nodokļa: 6,27€

Lamatas Prusakiem

Dabīgās kontroles līmes lamatas darbojas pēc principa, ka dabīgā viela piesaista prusakus ,kuri pēc tam pielīp pie līmes slazda iekšpusē.Gatavas lietošanaiDrošas bērniem un mājdzīvniekiemBez indesDabīga ēsma Lietošanas instrukcijaSlazds ir gatavs lietošanai, tiklīdz noņemat aizsargplēvi. Piestiprin..

7,59€ Bez nodokļa: 6,27€

Insektu lamatas 10W LED premium

Insektus pievilina ar LED spuldzes palīdzību.  Paredzēts 40m2 platībai. Iekārtai nepieciešams 220V pieslēgums. Vislabāk strādā tukšā tumšā telpā. ..

39,98€ Bez nodokļa: 33,04€

Insektu lamatas 24W LED premium

Insektus pievilina ar LED spuldzes palīdzību.  Paredzēts 80m2 platībai. Iekārtai nepieciešams 220V pieslēgums. Ietaupiet elektroenerģiju ar LED tehnoloģiju. ..

99,99€ Bez nodokļa: 82,64€

Lamatas augļu mušiņām

Dažas praktiskas priekšrocības mūsu augļu mušu slazdā: Tas ir izturīgs, atkārtoti izmantojams slazds, kas izgatavots divām izturīgām plastmasas daļām. Īpaši izstrādāta ēsma ir neatvairāma priekš augļu mušas un citiem lidojošiem kukaiņiem, un tā apvienojumā ar dienasgaismu, kas spīd cau..

4,99€ Bez nodokļa: 4,12€