DĀRZA PIEDERUMI


Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

EGLĪŠU IESAIŅOJAMAIS TĪKLS 45 CM DIAM. 400M

Ziemassvētku eglīšu iepakojuma tīkls, Vienā iepakojumā 400 metri.Viegli piestiprinās uz iepakojuma caurules...

34,99€ Bez nodokļa: 28,92€

EGLĪŠU IESAIŅOJAMAIS TĪKLS 55 CM DIAM. 400M

Ziemassvētku eglīšu iesaiņojuma tīkls, 400 m garā iepakojumā. Diametrs 55 cm.Plakano kvēldiegu tīkls, kas viegli piestiprinās uz iepakojuma caurules...

39,99€ Bez nodokļa: 33,05€

Plastmasa balts toveris Bellota BKT42WP

42L BALTS PLASTMASAS TRAUKSIzgatavots no augstākās kvalitātes 100% pārstrādāta polietilēna.Spēcīgi izturīgs, viegli tīrāms toveris ar augstu termisko un ķīmisko izturību.Triecienizturīgs: Ļoti elastīgs un viegls, kas atvieglo materiālu pārvietošanu.Turklāt iekšpuse un rokturi ir nostiprināti tā, lai..

7,26€ Bez nodokļa: 6,00€

Plastmasa sarkans toveris Bellota BKT42BP

42L MeLNS Elastīgās PLASTMASAS TRAUKSIzgatavots no augstākās kvalitātes 100% pārstrādāta polietilēna.Spēcīgi izturīgs, viegli tīrāms toveris ar augstu termisko un ķīmisko izturību.Triecienizturīgs: Ļoti elastīgs un viegls, kas atvieglo materiālu pārvietošanu.Turklāt iekšpuse un rokturi ir nostiprinā..

5,49€ Bez nodokļa: 4,54€

Plastmasa sarkans toveris Bellota BKT42RP

42L SARKANS Elastīgās PLASTMASAS TRAUKSIzgatavots no augstākās kvalitātes 100% pārstrādāta polietilēna.Spēcīgi izturīgs, viegli tīrāms toveris ar augstu termisko un ķīmisko izturību.Triecienizturīgs: Ļoti elastīgs un viegls, kas atvieglo materiālu pārvietošanu.Turklāt iekšpuse un rokturi ir nostipri..

5,49€ Bez nodokļa: 4,54€

Plastmasa zils toveris Bellota BKT42BLP

42L ZILS PLASTMASAS TRAUKSIzgatavots no augstākās kvalitātes 100% pārstrādāta polipropilēna, kas iegūts no siltumnīcu plēvēm.Spēcīgi izturīgs, viegli tīrāms toveris ar augstu termisko un ķīmisko izturību.Triecienizturīgs: Ļoti elastīgs un viegls, kas atvieglo materiālu pārvietošanu.Turklāt iekšpuse ..

7,26€ Bez nodokļa: 6,00€

Putnu būris mājas strazdam un svīrei

Putnu būris mājas strazdam un svīrei. Putnu būri ražoti Latvijā. Šie putnu būri ir viegli uzstādāmi. Izjaucamais putnu būris atvieglo putnu būra tīrīšanu. .resp-container { position: relative; overflow: hidden; padding-top: 56.25%;}.resp-iframe { position: absolute; top: 0; left..

19,99€ Bez nodokļa: 16,52€

Putnu pretsaduršanās uzlīmes

Katru gadu daudzi putni mirst, jo viņi nevar atpazīt stikla rūtis kā šķērsli un ielido tajās pilnā ātrumā. Tas ir traģiski putniem, kā arī kaitīgs logu stikliem, kuros bieži tiek atstātas skrambas vai mazi caurumi. Ar mūsu putnu aizsardzības uzlīmēm šīs situācijas var efektīvi novērst. Tas ļauj vi..

5,80€ Bez nodokļa: 4,79€

Tīkls pret putniem Swissinno 4x10 metri

Paredzēts, lai dārzā apsegtu ogas un pasargātu tās no putnu uzbrukumiem.Efektīva putnu kontrole...

18,15€ Bez nodokļa: 15,00€

Tīkls pret putniem Swissinno 4x5 metri

Paredzēts, lai dārzā apsegtu ogas un pasargātu tās no putnu uzbrukumiem.Efektīva putnu kontrole...

8,59€ Bez nodokļa: 7,10€

Putnu pretnosēšanās smailes 100cm

Šīs smailes paredzētas montāžai un palodzēm, karnīzēm, sijām, jumta perimetriem, notekas caurulēm, apgaismojuma, gaisa kondicionieriem utt.Izgatavots no cieta UV un pret laika apstākļiem izturīga polikarbonāta, spēcīgs, stingrs un ilgstošs. Produkts ir neuzkrītoši caurspīdīgs, padarot to gandrīz ner..

11,98€ Bez nodokļa: 9,90€