KURMJIEM

KURMJIEM
Praksē mēs esam pārliecināti, ka visefektīvākā metode cīņā pret nevēlamiem viesiem ir slazdu uzstādīšana. Ja teritorija netiks fiziski atdalīta ar speciālu pretkurmju sietu, tas būs tikai laika jautājums, un kurmis ienāks teritorijā. Kurmis bieži migrē. Kurmji neguļ ziemas miegu un ir aktīvi visu gadu. Viņi barojas 5-6 reizes dienā un vienā ēdienreizē kurmis notiesā 20 līdz 22 gramus slieku.
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

Super CAT kurmju slazds

Šīs kurmju lamatas ir viegli uzstādāmas bez spēka piepūles.  Slazds nostrādā uz zemes izstumšanas mēģinājumu. Latvijas tirgū kopš 2017 gada sākuma. ..

30,00€ Bez nodokļa: 24,79€

Metrodārzs kurmju slazdi ar auklu

Šāds slazds tika izmantots jau pagājušā gadsimta sākumā, tautā saukti par ulmaņa laika slazdiem, vai piemēram vācieši tos sauc par bavārijas lamatām, kas galvenokārt domātas lauku peļu ķeršanai. Metrodārzs.lv slazdi ir apstrādāti pret rūsēšanu un kalpos ne vienu vien sezonu. Slazdu ielikšanas pr..

9,08€ Bez nodokļa: 7,50€

Swissinno ūdensžurku un kurmju lamatas

Ļoti viegli uzstādāms slazds, izgatavots no plastmasas. Ar šo slazdu iespējams noķert  kurmjus. Darbojas tuneļa abos virzienos. Vizuāli signalizē par veiksmīgi noķertu grauzēju...

22,99€ Bez nodokļa: 19,00€

Piederumu komplekts swissinno slazdu uzstādīšanai

Piederumu komplekts , kas paredzēts. lai atvieglotu swissinno ūdenžurku un kurmju slazda ievietošanu. * 25 cm gara zonde alas atrašanai* pastiprināts tērauda griešanas instruments zemes vertikālai izņemšanai..

13,99€ Bez nodokļa: 11,56€