ZARU GRIEZNES

ZARU GRIEZNES


Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

Zaru grieznes augļu Bellota 3578-TEL teleskopiskiem rokturiem

Universālas grieznes ar teleskopiskiem kātiem augļukoku, kā arī vīnogulāju griešanai. Asmeņi gatavoti no rūdītā tērauda un ir ļoti izturīgi. Vienkāršs un tīrs griezums. Patentēta, ekskluzīva savienojuma sistēma - precīza, vienkārša. Darbošanās ar šo instrumentu prasa maz piepūles, ko nodrošina ekskl..

60,95€ Bez nodokļa: 60,95€

Zaru šķēres Bellota 3440 ar 35mm griešanas diametru un teleskopiskiem rokturiem

Idāli paredzētas gan sausu , gan zaļu zaru atzarošanai dažādos augstumos .Škēres, paredzētas griešanai lidz 35mm. Bellota GARDEN LINE sērija.Asmenim ir neslīdošs pārklājums, kas nodrošina tīru griezumu. Triecienu absorbējoša atspere un ērts rokturu satvēriens. Teleskopiskais okturis pagarināms no 60..

44,16€ Bez nodokļa: 44,16€

zaru šķēres BERGER 4200 ar 35mm griešanas diametru

BERGER zaru šķēres ar maināmu asmeni - ideāli piemērotas profesionāliem lietotājiem un iesācējiem dārzniekiem ar augstām standartu prasībām.Paredzētas koku un krūmu kopšanaiŠķēru apaksšējā asmenī ir kalti ierobi, kas griešanas brīdī dziļi iecērtas zarā, neļaujot tam izslīdēt.Šķēru griešanas diametrs..

73,01€ Bez nodokļa: 60,34€

zaru šķēres BERGER 4280 ar 55mm griešanas diametru

BERGER zaru šķēres ar maināmu asmeni - ideāli piemērotas profesionāliem lietotājiem un iesācējiem dārzniekiem ar augstām standartu prasībām.Paredzētas koku un krūmu kopšanaiŠķēru apaksšējā asmenī ir kalti ierobi, kas griešanas brīdī dziļi iecērtas zarā, neļaujot tam izslīdēt.Rokturiem ir neslīdošs p..

148,00€ Bez nodokļa: 122,31€