INSEKTIEM

INSEKTIEM


Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

Lamatas drēbju kodēm

Dabīgās kontroles līmes slazds tiek izmantots, lai noteiktu agrīnu drēbju kožu (Tineola bisselliella) invāziju .Kožu spārnu platums 12-16 mm. Priekšējie spārni ir spīdīgi, zeltaini dzeltenā krāsā. Aizmugurējie spārni ir pelēkdzelteni un nedaudz vieglāki. Drēbju kodes ir visā pasaulē izplatīts tekst..

9,98€ Bez nodokļa: 8,25€

Līdzeklis pret odiem un ērcēm Lifesystems Expeditiion Max 100ml

Pretodu un pret ērču atbaidīdšanas līdzeklis Expedition MAX ir izstrādāts, lai aizstātu odu un ērču atbaidīšanas līdzekli Expedition 100+, bet ar pusi no DEET daudzuma. Tas apvieno pārbaudīto 50% DEET veiktspēju ar unikālo DermaLOC® tehnoloģiju, kas fiksē repelentu uz ādas virsmas, nodrošinot ilgsto..

13,92€ Bez nodokļa: 11,50€

Līdzeklis pret odiem un ērcēm Lifesystems Expedition 50 PRO 100ml

Divkāršās iedarbības formula apvieno pārbaudīto 50% DEET veiktspēju ar Citriodiol®, kas darbojas kā koduma inhibitors, lai palīdzētu novērst kukaiņu, kas nokļūst uz ādas, kodumu.Nav eļļains vai lipīgs. Pēc pūtiena nodrošina 7 stundu aizsardzību pret malārijas odiem, un to var atkārtoti lietot, lai n..

13,67€ Bez nodokļa: 11,30€

Līdzeklis pret odiem un ērcēm Lifesystems Expedition Sensitive 100ml

20% Saltidin® bāzes sastāvs nodrošina vidēja augsta līmeņa aizsardzību pret kukaiņu nokošanu līdz 8 stundām. Tas ir vairāk piemērots jutīgai ādai nekā repelenti, kuru pamatā ir DEET, un ir piemērots lietošanai arī bērniem, kas vecāki par 2 gadiem...

13,67€ Bez nodokļa: 11,30€

Lipīga lenta pret kaitēkļiem

Lentu paredzēts līmēt apkārt kokiem, lai kaitēkļi nespētu uzrāpties augšā, aizsargā pret skudrām, kāpuriem, laputīm u.c.Lentas sastāvā ir dabīgie sveķi un vasks, tā neizžūst un nepakļaujas lietus ietekmei. Lentu līmējot apkārt koka stumbram jāveic pārlaide apmēram 2-5 cm , lai nodrošinātu labāku pro..

7,99€ Bez nodokļa: 6,60€

Lamatas pārtikas kodēm

Dabīgās kontroles līmes slazds tiek izmantots, lai noteiktu agrīnu pārtikas kožu parādīšanos. Pārtikas kodes mīļākie ēdieni ir cepumi, milti, musli, rieksti, rīsi, dzīvnieku ēdiens un žāvēti augļi. Slazds darbojas pēc principa, ka dabīgā seksuālā viela (feromons) piesaista vīriešu dzimuma kodes ,ku..

9,06€ Bez nodokļa: 7,49€

Lamatas Prusakiem

Dabīgās kontroles līmes lamatas darbojas pēc principa, ka dabīgā viela piesaista prusakus ,kuri pēc tam pielīp pie līmes slazda iekšpusē.Gatavas lietošanaiDrošas bērniem un mājdzīvniekiemBez indesDabīga ēsma Lietošanas instrukcijaSlazds ir gatavs lietošanai, tiklīdz noņemat aizsargplēvi. Piestiprin..

8,99€ Bez nodokļa: 7,43€

Lapseņu lamatas

Lapseņu lamatas komplektā ar želeju un striķi lamatu nostiprināšanai. Viegli uzstādāmas.Lamatas paredzētas daudzkārtējai lietošanai , augšējais vāks skrūvējas un lamatas var iztīrīt.Papildus pieejama želeja.Lieliska dāvana !..

12,71€ Bez nodokļa: 10,50€