Lamatas drēbju kodēm

Lamatas drēbju kodēm


Dabīgās kontroles līmes slazds tiek izmantots, lai noteiktu agrīnu drēbju kožu (Tineola bisselliella) invāziju .Kožu spārnu platums 12-16 mm. Priekšējie spārni ir spīdīgi, zeltaini dzeltenā krāsā. Aizmugurējie spārni ir pelēkdzelteni un nedaudz vieglāki. Drēbju kodes ir visā pasaulē izplatīts tekstiliju, paklāju, kažokādu un citu materiālu, kuru sastāvā ir vismaz 20% dzīvnieku izcelsmes šķiedras, kaitēklisSlazds darbojas pēc principa, ka dabīgā seksuālā viela (feromons) piesaista vīriešu dzimuma kodes ,kuras pēc tam pielīp pie līmes lamatas iekšpusē.

  • Vienkaršas un gatavas lietošanai
  • Drošas un bez smaržas
  • Bez indes


KOMPLEKTĀ 2 gab.

Lietošanas instrukcija

1. Noņemiet no lamatas iepakojuma aizsargplēvi. Tad smaržas feromonu sāks strādāt un piesaistīt kodes

2. Piestipriniet lamatas horizontāli vai vertikāli, izmantojot pašlīmējošās sloksnes aizmugurē, piemēram, drēbju skapīPadomi1. Izmantojiet vienu slazdu uz vienu skapi vai telpu (apmēram 16m2). Vidēja vai liela izmēra telpās jāizmanto divus slazdus2. Pārbaudiet slazdus katru nedēļu. Tie jāmaina tiklīdz līmētā teritorija ir piepildīta ar kauliņiem vai vēlākais pēc 2 mēnešiem

3. Ir iespējams laicīgi konstatēt kožu invāziju, pateicoties ilgstošam lietojumam visu gadu.

Kopšana un iznīcināšana

1. Inficēšanās gadījumā iesakām visus inficētus tekstilmateriālus (piemēram, vilnas paklājus, zīda un kažokādas izstrādājumus u.c ), notīrīt un izsūkt ar putekļusūcēju. Tekstilizstrādājumus var iepakot plastmasas maisiņā un vienu nedēļu atstāt saldētavā.

2. Pēc lietošanas izmetiet slazdu kopā ar sadzīves atkritumiem3. Uzglabājiet produktu vēsā un sausā vietā un pasargājet no gaismas. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

  • Kods: clothes moth trap
  • Pieejamība: Pieejams
  • 9,98€

Atslēgvārdi: Lamatas drēbju kodēm