Swissinno

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

Dzelzs Vilna grauzēju apturēšanai Swissinno

Produkts, kurš tiek izmantots Amerikas savienotajās valstīs jau paaudzēm ilgi. Ar unikālu, novatorisku šķiedru un nerūsējošā tērauda vilnas maisījumu, piepilda auduma acu kompreses, lai tās saspiestu šaurās, šaurās atverēs vai plaisās, un pēc tam paplašinātos. Produkts paredzēts, lai novērstu peļu, ..

7,59€ Bez nodokļa: 6,27€

Gliemežu lamatas

Lamatas tiek daļēji ieraktas zemē un ar speciālo smaržu tās piesaista gliemežus, kur tie nokļūst tvertnes šķidrumā. Komplektā ietilpst  speciāli izstrādāta ēsma, kas piesaista gliemežus Ēsmu iespējams iegādāties atsevišķi...

8,78€ Bez nodokļa: 7,26€

Lamatas drēbju kodēm

Dabīgās kontroles līmes slazds tiek izmantots, lai noteiktu agrīnu drēbju kožu (Tineola bisselliella) invāziju .Kožu spārnu platums 12-16 mm. Priekšējie spārni ir spīdīgi, zeltaini dzeltenā krāsā. Aizmugurējie spārni ir pelēkdzelteni un nedaudz vieglāki. Drēbju kodes ir visā pasaulē izplatīts tekst..

9,98€ Bez nodokļa: 8,25€

Lipīga lenta pret kaitēkļiem

Lentu paredzēts līmēt apkārt kokiem, lai kaitēkļi nespētu uzrāpties augšā, aizsargā pret skudrām, kāpuriem, laputīm u.c.Lentas sastāvā ir dabīgie sveķi un vasks, tā neizžūst un nepakļaujas lietus ietekmei. Lentu līmējot apkārt koka stumbram jāveic pārlaide apmēram 2-5 cm , lai nodrošinātu labāku pro..

7,99€ Bez nodokļa: 6,60€

Putnu pretsaduršanās uzlīmes X5 iepakojumi

Katru gadu daudzi putni mirst, jo viņi nevar atpazīt stikla rūtis kā šķērsli un ielido tajās pilnā ātrumā. Tas ir traģiski putniem, kā arī kaitīgs logu stikliem, kuros bieži tiek atstātas skrambas vai mazi caurumi. Ar mūsu putnu aizsardzības uzlīmēm šīs situācijas var efektīvi novērst. Tas ļauj vi..

30,25€ Bez nodokļa: 25,00€

Super CAT kurmju slazds

Šīs kurmju lamatas ir viegli uzstādāmas bez spēka piepūles.  Slazds nostrādā uz zemes izstumšanas mēģinājumu. Latvijas tirgū kopš 2017 gada sākuma. ..

30,00€ Bez nodokļa: 24,79€

SWISSINNO PEĻU SLAZDS PRO

JAUNUMSNovietojiet slazdu vietā, kur Jums ir aizdomas par peļu atrašanos. Uzstādiet atvērto pusi tā, lai tā atrastos uz sienas pusi, jo peles reti šķērso atklātas teritorijas. Regulāri pārbaudiet slazdu.Komplektā iekļauta ēsma...

2,99€ Bez nodokļa: 2,47€

SWISSINNO PEĻU SLAZDS X2

Novietojiet slazdu vietā, kur Jums ir aizdomas par peļu atrašanos. Uzstādiet atvērto pusi tā, lai tā atrastos uz sienas pusi, jo peles reti šķērso atklātas teritorijas. Regulāri pārbaudiet slazdu.Komplektā iekļauti 2 slazdi..

5,99€ Bez nodokļa: 4,95€

Tīkls pret putniem Swissinno 4x5 metri

Paredzēts, lai dārzā apsegtu ogas un pasargātu tās no putnu uzbrukumiem.Efektīva putnu kontrole...

8,98€ Bez nodokļa: 7,42€

Lamatas pārtikas kodēm

Dabīgās kontroles līmes slazds tiek izmantots, lai noteiktu agrīnu pārtikas kožu parādīšanos. Pārtikas kodes mīļākie ēdieni ir cepumi, milti, musli, rieksti, rīsi, dzīvnieku ēdiens un žāvēti augļi. Slazds darbojas pēc principa, ka dabīgā seksuālā viela (feromons) piesaista vīriešu dzimuma kodes ,ku..

9,06€ Bez nodokļa: 7,49€

Peļu slazds «Noķer dzīvu»

Slazds noķer dzīvu peli ievilinot to slazdā ar smaržas palīdzību.Drošs bērniem un mājdzīvniekiem Ēsma iekļauta komplektā un Papildus ēsma pieejama atsevišķi ..

7,99€ Bez nodokļa: 6,60€

Putnu pretnosēšanās smailes 100cm

Šīs smailes paredzētas montāžai un palodzēm, karnīzēm, sijām, jumta perimetriem, notekas caurulēm, apgaismojuma, gaisa kondicionieriem utt.Izgatavots no cieta UV un pret laika apstākļiem izturīga polikarbonāta, spēcīgs, stingrs un ilgstošs. Produkts ir neuzkrītoši caurspīdīgs, padarot to gandrīz ner..

11,98€ Bez nodokļa: 9,90€

Lamatas Prusakiem

Dabīgās kontroles līmes lamatas darbojas pēc principa, ka dabīgā viela piesaista prusakus ,kuri pēc tam pielīp pie līmes slazda iekšpusē.Gatavas lietošanaiDrošas bērniem un mājdzīvniekiemBez indesDabīga ēsma Lietošanas instrukcijaSlazds ir gatavs lietošanai, tiklīdz noņemat aizsargplēvi. Piestiprin..

8,99€ Bez nodokļa: 7,43€

Lapseņu lamatas

Lapseņu lamatas komplektā ar želeju un striķi lamatu nostiprināšanai. Viegli uzstādāmas.Lamatas paredzētas daudzkārtējai lietošanai , augšējais vāks skrūvējas un lamatas var iztīrīt.Papildus pieejama želeja.Lieliska dāvana !..

12,71€ Bez nodokļa: 10,50€

Peļu slazds «Neredzu un neaiztieku»

Novietojiet slazdu vietā, kur Jums ir aizdomas par peļu atrašanos. Uzstādiet atvērto pusi tā, lai tā atrastos uz sienas pusi, jo peles reti šķērso atklātas teritorijas.Regulāri pārbaudiet slazdu...

8,98€ Bez nodokļa: 7,42€

SUPER CAT klasiskais žurku slazds

Swissinno klasiskais žurku slazds - pārbaudīta vērtība.Novietojiet slazdu vietā, kur Jums ir aizdomas par žurku atrašanos, un nostipriniet to. Uzstādiet zlazdu pie sienas, jo žurkas reti šķērso atklātas teritorijas. Regulāri pārbaudiet slazdu...

3,99€ Bez nodokļa: 3,30€

SUPER CAT žurku slazds

Ātrākais žurku slazds - novietojiet vai papildiniet ēsmu, un tas ir gatavs lietošanai Gatavs lietošanai dažu sekunžu laikā efektīvs un higiēnisks viegli novietot ēsmu un iztukšot ar vienu roku Novietojiet slazdu vietā, kur Jums ir aizdomas par žurku atrašanos, un nostipriniet to. Uzstādiet atvērt..

11,98€ Bez nodokļa: 9,90€

SWISSINNO FSC® KOKA PEĻU SLAZDS

Drošība un uzstādīšanas vienkāršība.Komplektā 2 slazdi.Novietojiet slazdu vietā, kur Jums ir aizdomas par peļu atrašanos. Uzstādiet atvērto pusi tā, lai tā atrastos uz sienas pusi, jo peles reti šķērso atklātas teritorijas.Regulāri pārbaudiet slazdu.Unikāls Šveices dizains ar jaudīgu atsperes mehāni..

2,99€ Bez nodokļa: 2,47€

Super Cat peļu un žurku slazda papildus ēsma

Peļu vai žurku slazda pievilināšanas ēsma. Der jebkura veida Swissinno peļu vai žurku slazdiem.Papildus ēsma ātrākajam peļu un žurku slazdam.Komplektā divas ēsmas...

4,99€ Bez nodokļa: 4,12€

Grauzēju atbaidītājs SWISSINNO Ultrasonic 3W

Grauzēju atbaidītājs, paredzēts peļu un žurku atbaidīšanai. Nodrošina efektīvu telpas aizsardzību līdz 30 m2. Cilvēks nevar dzirdēt atbaidītāju.Drošība un uzstādīšanas vienkāršība.Paredzēts lietot iekštelpās...

69,19€ Bez nodokļa: 57,18€

SWISSINNO Grauzēju atbaidītājs Ultrasonic Mini

Grauzēju atbaidītājs, paredzēts peļu un žurku atbaidīšanai. Nodrošina efektīvu telpas aizsardzību līdz 15 m2. Cilvēks nevar dzirdēt atbaidītāju.Drošība un uzstādīšanas vienkāršība...

39,98€ Bez nodokļa: 33,04€

Ultraskaņas dzīvnieku atbaidītājs Swissinno 100m2

SWISSINNO Ultraskaņas dzīvnieku atbaidītājs  atbaida jūsu dārzu no kaķiem, suņiem, vāverēm, trušiem, lapsām, mežacūkām, briežiem un citiem traucējošiem dzīvniekiem. Ultraskaņa cilvēkiem nav dzirdama un nekaitē dzīvniekiem vai mājdzīvniekiem. i. Ir nepieciešamas uzlādējamās AA baterijas, komple..

51,10€ Bez nodokļa: 42,23€

Ultraskaņas un gaismas dzīvnieku atbaidītājs Swissinno PRO

SWISSINNO Ultraskaņas dzīvnieku atbaidītājs  atbaida jūsu dārzu no kaķiem, suņiem, vāverēm, trušiem, lapsām, mežacūkām, briežiem un citiem traucējošiem dzīvniekiem. Ultraskaņa cilvēkiem nav dzirdama un nekaitē dzīvniekiem vai mājdzīvniekiem. i. Ir nepieciešamas uzlādējamās AA baterijas, komple..

64,98€ Bez nodokļa: 53,70€