Swissinno

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

Gliemežu lamatas

Lamatas tiek daļēji ieraktas zemē un ar speciālo smaržu tās piesaista gliemežus, kur tie nokļūst tvertnes šķidrumā. Komplektā ietilpst  speciāli izstrādāta ēsma, kas piesaista gliemežus Ēsmu iespējams iegādāties atsevišķi...

8,78€ Bez nodokļa: 7,26€

Lamatas drēbju kodēm

Dabīgās kontroles līmes slazds tiek izmantots, lai noteiktu agrīnu drēbju kožu (Tineola bisselliella) invāziju .Kožu spārnu platums 12-16 mm. Priekšējie spārni ir spīdīgi, zeltaini dzeltenā krāsā. Aizmugurējie spārni ir pelēkdzelteni un nedaudz vieglāki. Drēbju kodes ir visā pasaulē izplatīts tekst..

8,59€ Bez nodokļa: 7,10€

Putnu pretsaduršanās uzlīmes

Katru gadu daudzi putni mirst, jo viņi nevar atpazīt stikla rūtis kā šķērsli un ielido tajās pilnā ātrumā. Tas ir traģiski putniem, kā arī kaitīgs logu stikliem, kuros bieži tiek atstātas skrambas vai mazi caurumi. Ar mūsu putnu aizsardzības uzlīmēm šīs situācijas var efektīvi novērst. Tas ļauj vi..

5,80€ Bez nodokļa: 4,79€

Super CAT kurmju slazds

Šīs kurmju lamatas ir viegli uzstādāmas bez spēka piepūles.  Slazds nostrādā uz zemes izstumšanas mēģinājumu. Latvijas tirgū kopš 2017 gada sākuma. ..

22,99€ Bez nodokļa: 19,00€

SWISSINNO PEĻU SLAZDS PRO

JAUNUMSNovietojiet slazdu vietā, kur Jums ir aizdomas par peļu atrašanos. Uzstādiet atvērto pusi tā, lai tā atrastos uz sienas pusi, jo peles reti šķērso atklātas teritorijas. Regulāri pārbaudiet slazdu.Komplektā iekļauta ēsma...

2,99€ Bez nodokļa: 2,47€

SWISSINNO PEĻU SLAZDS X2

Novietojiet slazdu vietā, kur Jums ir aizdomas par peļu atrašanos. Uzstādiet atvērto pusi tā, lai tā atrastos uz sienas pusi, jo peles reti šķērso atklātas teritorijas. Regulāri pārbaudiet slazdu.Komplektā iekļauti 2 slazdi..

5,00€ Bez nodokļa: 4,13€

Tīkls pret putniem Swissinno 4x10 metri

Paredzēts, lai dārzā apsegtu ogas un pasargātu tās no putnu uzbrukumiem.Efektīva putnu kontrole...

18,15€ Bez nodokļa: 15,00€

Tīkls pret putniem Swissinno 4x5 metri

Paredzēts, lai dārzā apsegtu ogas un pasargātu tās no putnu uzbrukumiem.Efektīva putnu kontrole...

8,59€ Bez nodokļa: 7,10€

Lamatas pārtikas kodēm

Dabīgās kontroles līmes slazds tiek izmantots, lai noteiktu agrīnu pārtikas kožu parādīšanos. Pārtikas kodes mīļākie ēdieni ir cepumi, milti, musli, rieksti, rīsi, dzīvnieku ēdiens un žāvēti augļi. Slazds darbojas pēc principa, ka dabīgā seksuālā viela (feromons) piesaista vīriešu dzimuma kodes ,ku..

7,59€ Bez nodokļa: 6,27€

Peļu slazds «Noķer dzīvu»

Slazds noķer dzīvu peli ievilinot to slazdā ar smaržas palīdzību.Drošs bērniem un mājdzīvniekiem Ēsma iekļauta komplektā un Papildus ēsma pieejama atsevišķi ..

6,99€ Bez nodokļa: 5,78€

Putnu pretnosēšanās smailes 100cm

Šīs smailes paredzētas montāžai un palodzēm, karnīzēm, sijām, jumta perimetriem, notekas caurulēm, apgaismojuma, gaisa kondicionieriem utt.Izgatavots no cieta UV un pret laika apstākļiem izturīga polikarbonāta, spēcīgs, stingrs un ilgstošs. Produkts ir neuzkrītoši caurspīdīgs, padarot to gandrīz ner..

11,98€ Bez nodokļa: 9,90€

Kurmju slazds Tunelis - Noķer dzīvu

Lamatas paredzētas, lai noķertu kurmi dzīvu. Slazds jāpārbauda reizi 4 stundās.Ar šo slazdu iespējams noķert arī ūdensžurkas. Trubas diametrs 5.5 cm..

6,99€ Bez nodokļa: 5,78€

Lamatas Prusakiem

Dabīgās kontroles līmes lamatas darbojas pēc principa, ka dabīgā viela piesaista prusakus ,kuri pēc tam pielīp pie līmes slazda iekšpusē.Gatavas lietošanaiDrošas bērniem un mājdzīvniekiemBez indesDabīga ēsma Lietošanas instrukcijaSlazds ir gatavs lietošanai, tiklīdz noņemat aizsargplēvi. Piestiprin..

7,59€ Bez nodokļa: 6,27€

Peļu slazds «Neredzu un neaiztieku»

Novietojiet slazdu vietā, kur Jums ir aizdomas par peļu atrašanos. Uzstādiet atvērto pusi tā, lai tā atrastos uz sienas pusi, jo peles reti šķērso atklātas teritorijas.Regulāri pārbaudiet slazdu...

6,50€ Bez nodokļa: 5,37€